Kapital Bank-ın nağd kredit lotereyasının 1-ci tirajının qalibləri bəlli oldu
Kapital Bank-ın nağd kredit lotereyasının 1-ci tirajının qalibləri bəlli oldu15 may 2024-cüil tarixində lotereyanın 1-ci tirajı baş tutdu. Canlıyayımda təsadüfi üsulla seçilən 23 nəfər tirajın qalibi oldu. Lotereyanın şərtlərinəəsasən qaliblərin 15 aprel – 9 may 2024-cü il tarixlərində əldə etdikləri kreditin maksimum 500 AZN aylıq ödənişini Kapital Bank həyata keçirəcək.
Lotereyanın 2-ci və final tirajları 12 iyun 2024-cüil tarixində baş tutacaq. Qeyd edək ki, 1-ci və 2-ci tirajın hərəsində 23 nəfərolmaqla 46 qalibin maksimum 500 AZN aylıq kredit ödənişi, final tirajda isə 4müştərinin maksimum 10 000 AZN olmaqla bütün kredit məbləği Kapital Bank tərəfindənödəniləcək. Final tirajda 1-ci və 2-ci tirajın bütüniştirakçıları yenidən lotereyada iştirak edirlər.
Lotereya haqqında məlumat üçün:
Xatırladaq ki, Kapital Bank-ın nağd kreditlotereyası 3 iyun tarixinədək davam edir. Bu müddətdə "Gündəlik təlabatkrediti" üçün müraciət edən müştərilər avtomatik olaraq lotereyada iştirakşansı qazanırlar. "Gündəlik təlabat krediti" ni onlayn kanallardan(kapitalbank.az, birbank.az və Birbank mobil tətbiqi) müraciət edərək əldə edənmüştərilər lotereyada 5 iştirak şansı, filialamüraciət edərək kredit əldə edən müştərilər isə 1 iştirak şansı əldəedirlər .
Qeyd etmək lazımdır ki, rəsmi gəliri olan hər kəsKapital Bank-dan 50 000 AZN-dək "Gündəlik təlabat krediti"ni illik 10.9% dənbaşlayaraq 59 ayadək müddətə əldə edə bilərlər.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞAHolding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 119 filialı və 53şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflıməlumat almaq üçün saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankınmüxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pulkrediti sifarişi üçün— , Birbank kartısifarişi üçün — . / azxeber.com