Kapital Bank-la avtomobil arzunuza çatmaq daha asandır
Kapital Bank-la avtomobil arzunuza çatmaq daha asandırÖlkənin birinci bankı Kapital Bankavtomobil sahibi olmaq istəyən müştərilərinəsərfəli fürsət təqdim edir.
Rəsmi gəliri olan hər kəs 200 000 AZN-dəkavtomobil kreditini 5 il müddətinədək illik 12%-dən başlayan şərtlərlə əldə edə bilər. Cəmi 10%-dən başlan ilkin ödənişlə bu fürsətdən yararlanmaq istəyənlər həftəiçi 5gün saat 09:00-dan 17:00 a qədər Kapital Bank-ın Bakı şəhəri, Xətai rayonu Ayazİsmayılov küçəsi 69x ünvanında yeləşən Zəfərfilialına yaxınlaşa bilərlər.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital BankPAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 119 filialı və53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədədaha ətraflı məlumat almaq üçün saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinəmüraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— ,Birbank kartı sifarişi üçün — . / azxeber.com