Azərbaycan millisi Belarusa da məğlub oldu
Azərbaycan millisi yoldaşlıq görüşündə Belarusa məğlub olub. -a istinadla xəbər verir ki, Masazırdakı "Bank Respublika Arena"da keçirilən matç rəqib komandanın 2:0 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Qolları Azərbayca
"Qarabağ"ın oyunçusu Nəriman Axundzadənin Norveçin "Molde" klubuna keçməsi ilə bağlı xəbərlər yayılıb. xəbər verir ki, bu haqda " məlumat yayıb. Məlumata görə, 20 yaşlı hücumçu transfer məsələsin
Futbol üzrə Azərbaycan milli komandası bu gün 2025-ci ildə ilk oyununa çıxacaq. . xəbər verir ki, portuqaliyalı Fernandu Santuşun rəhbərlik etdiyi komanda yoldaşlıq matçında Haiti millisi ilə üz-üzə gələcək. Bu, komandaları
"Qalatasaray"ın futbolçusu Mauro İkardi və Vanda Nara 11 illik evliliklərini rəsmən bitirdiklərini açıqlayıblar. xəbər verir ki, bununla bağlı "Haber Global" məlumat yayıb. Qeyd edək ki, cütlük 2014-c