Qapıçıya verilən mükafat gündəm oldu
Norveç Liqasında keçirilən "Brune" – "Bodo Qlimt" matçından sonra maraqlı anlar yaşanıb. qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, "Brune"nin qapıçısı Jan de Bur komandasının 1:0 hesabı ilə uduzmasın
"Oyundan narazı qaldım" - Santuş
"Təlim-məşq toplanışına yığışandan bu günə qədər hazırlıq çox yaxşı gedirdi". xəbər verir ki, bunu futbol üzrə Azərbaycan millisinin baş məşqçisi Fernandu Santuş Haitiyə 0:3 hesabı ilə məğlub olduqları yoldaşlı
"Fənərbaxça" – "Qalatasaray" matçını o idarə edəcək
Türkiyə Kubokunun 1/4 finalında keçiriləcək "Fənərbaxça" – "Qalatasaray" matçının hakimi məlum olub. xəbər verir ki, oyunu Cihan Aydın idarə edəcək. Xatırladaq ki, fevralın 21-də Türkiyə Superliqasında
DÇ-2026: Bu gün daha 6 görüş keçiriləcək
DÇ-2026-nın Avropa zonası üzrə seçmə mərhələsinin II turunda bu gün daha 6 oyun keçiriləcək. . xəbər verir ki, K qrupunda İngiltərə Latviyanı sınağa çəkəcək. G qrupunda isə Polşa Malta ilə qarşılaşacaq. DÇ-2026, seçmə mərhələ
Azərbaycanın dörd bədii gimnastı Bakıdakı yarışda finala vəsiqə qazandı
Azərbaycanın dörd gənc bədii gimnastı Bakıda keçirilən "AGF Trophy" beynəlxalq turnirində finala vəsiqə qazanıb. report-a istinadən xəbər verir ki, onlar halqa və topla hərəkətlər üzrə təsnifat mərhələsindən sonr
Azərbaycan Belarusa qarşı: Start heyətlər açıqlandı
Futbol üzrə Azərbaycan millisi bu gün növbəti sınağına çıxacaq. xəbər verir ki, Fernandu Santuşun çalışdırdığı yığmamız Belarus millisini qəbul edəcək. Masazırda keçiriləcək oyunu Gürcüstandan olan hakimlər briqadası idar