Millətlər Liqasının yarımfinalı bu ölkədə baş tutacaq
Millətlər Liqasının yarımfinalı bu ölkədə baş tutacaqUEFA Millətlər Liqasının yarımfinalı Almaniyada keçiriləcək.
KONKRET.azxəbər verir ki, bu, bundestimin 1/4 finalın cavab oyununda İtaliya ilə heç-heçə edərək (3:3) iki görüşün ümumi nəticəsinə görə (5:4) yarımfinala yüksəlməsindən sonra məlum olub.
Görüşlər Münhen və Ştutqart şəhərlərində keçiriləcək.
Millətlər Liqasının yarımfinal oyunları iyunun 4 və 5-də baş tutacaq. 3-cü yerin sahibini və turnirin qalibini müəyyən edəcək həlledici qarşılaşmalar isə iyunun 8-ə təyin olunub.
Qeyd edək ki, yarımfinalda Almaniya – Portuqaliya, İspaniya – Fransa görüşləri baş tutacaq.
İdman     Baxılıb: 59   Tarix: 24 mart 2025
"Oyunçuların çoxu oruc tutur, hörmətlə yanaşırıq"
Azərbaycan milli komandasının baş məşqçisi Fernandu Santuş Belarusla oyundan öncə mətbuat konfransında iştirak edib. xəbər verir ki, portuqal mütəxəssis jurnalistlərin suallarını cavablandırıb. – Səbuhi Abdullazadənin mətbua
Millimiz məğlubiyyətlə başladı
17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası Avropa çempionatının ikinci seçmə mərhələsində ilk oyununu keçirib. xəbər verir ki, B Liqasının 6-cı qrupunda yer alan millimiz Albaniya yığması ilə üz-üzə gəlib
"Qarabağ" bu legionerlə də yollarını ayırır
2021-ci ildən "Qarabağ"ın formasını geyinən Marko Veşoviç 3 ölkədən təklif alıb. -a istinadən xəbər verir ki, müqaviləsi yayda bitəcək müdafiəçi Polşaya qayıda bilər. Monteneqrolu legionerlə Yunanıstan və Kipr klublar