Ermənilərə görə Türkiyənin oyunu azarkeşsiz ola bilər
Millətlər Liqasının pley-off mərhələsi çərçivəsində Gürcüstan və Türkiyə yığmaları arasında qarşıdakı görüş azarkeşsiz keçirilə bilər. Buna səbəb 23 martda Tiflisdə Gürcüstan və Ermənistan (6:1) yığmaları arasında keçirilə
Millətlər Liqası: 1/4 final və pley-off mərhələsinin ilk oyunları
UEFA Millətlər Liqasınıda bu gün 1/4 final və pley-off mərhələsinin ilk matçları baş tutacaq. KONKRET.azxəbər verir ki, keçiriləcək qarşılaşmalar arasında ilk olaraq Türkiyə "Rams Park"da Macarıstanı sınağa çəkəcək
Ronaldo adını "Ginnesin rekordlar kitabı"na yazdırdı - Foto
Kristiano Ronaldoya "Ginnesin rekordlar kitabı"na düşməsi münasibətilə sertifikat təqdim edilib. xəbər verir ki, bu barədə "Tayms" nəşri yazıb. Bildirilib ki, bu sertifikat 40 yaşlı hücumçuya UEFA Millətlə
"Oyundan narazı qaldım" - Santuş
"Təlim-məşq toplanışına yığışandan bu günə qədər hazırlıq çox yaxşı gedirdi". xəbər verir ki, bunu futbol üzrə Azərbaycan millisinin baş məşqçisi Fernandu Santuş Haitiyə 0:3 hesabı ilə məğlub olduqları yoldaşlı
"Fransızlar belə Messinin qazanmasını istəyirdi"
Fransa milli komandasının sabiq müdafiəçisi Patris Evra Argentina seçməsinin 2022-ci ildə qazandığı dünya çempionluğu barədə danışıb. xəbər verir ki, veteran futbolçu qalmaqallı açıqlama verib. "Biz 2018-ci ildə düny
Azərbaycanın U-17 millisi ikinci yoxlama görüşündə də məğlub oldu
Minskdə təlim-məşq toplanışında olan Azərbaycanın 17 yaşadək futbolçulardan ibarət millisi ikinci yoxlama görüşündə də məğlub olub. AFFA-nın mətbuat xidmətinə istinadən xəbər verir ki, Aqil Nəbiyevin baş məşqçisi olduğu komand