Mingəçevirdə şagird oxuduğu məktəbin ikinci mərtəbəsindən yıxılıb. unikalaz-a istinadən xəbər verir ki, hadisə Mingəçevir şəhər 3 saylı şəhər  orta məktəbdə baş verib. Belə ki, 2008-ci il təvəllüdlü Elmin Kasumov hələki məlu
Göygöldə yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. KONKRET.azxəbər verir ki, hadisə rayonun Üç Təpə kəndi ərazisində qeydə alınıb. İlkin məlumata görə, "VAZ 21-07" markalı avtomobillə yük maşını toqquşub. Qəza zamanı 1
Dayısı oğluna gücü çatmadı, hirsini qadından çıxdı — Məhkəmə
Samux rayonunda 1998-ci il təvəllüdlü Cəlal bacısı Naziləyə (adlar şərtidir – red.) xəsarət yetirib. xəbər verir ki, -ın əldə etdiyi məlumata görə, hadisə Samux rayonunun kəndində baş verib. Cəlal kənddə yerləşən yaşadığ
Son günlər bir ailənin 4 üzvünün qidadan zəhərlənməsi və 11 yaşlı uşağın həyatını itirməsi ilə bağlı xəbər narahatlıq yaradıb. Hadisə qida təhlükəsizliyi məsələsini yenidən gündəmə gətirərək belə halların nə qədər yayğı
Sumqayıt şəhərində müxtəlif ünvanlarda hamam otağında baş verən dəm qazı zəhərlənməsi halları nəticəsində dörd nəfər xəstəxanaya yerləşdirilib.  xəbər verir ki, hadisə şəhərin 49-cu məhəlləsində yerləşən fərdi evdə yaşayan