Samux rayonunda kişi işlədiyi şirkətdə dünyasını dəyişib. -ın məlumatına görə, hadisə rayon ərazisində fəaliyyət göstərən şirkətlərdən birində qeydə alınıb. Belə ki, Tərtər rayon sakini, 1980-ci il təvəllüdlü X. Hüseynovu
Milli Hidrometeorologiya Xidmətinin məlumatına görə, fevralın 17-18-də qərb küləyinin güclənməsi və havanın temperaturunun tədricən yüksəlməsi fonunda bəzi yüksək dağlıq ərazilərdə qar uçqunu olması ehtimalı var. xəbər veri
Ukraynada 20 deputat zəhərləndi
Ukrayna Ali Radasında deputatlar zəhərlənib. xəbər verir ki, bu barədə "Ukrinform" agentliyi məlumat yayıb. Məlumata görə, təxminən 20-yə yaxın deputatda yüksək hərarət və ürəkbulanma müşahidə olunub. Radadan verilə
Moskvada ölü tapılan azərbaycanlı ər-arvadın kimliyi açıqlanıb. 1984-cü il təvəllüdlü Vasif Yusif oğlu Nağıyev Ucar rayonunun Rəstəcə kəndində anadan olub. xəbər verir ki, onun həyat yoldaşı, 1987-ci il təvəllüdlü Aygün Yaqu
Fevral ayının 13-də günorta saat 14 radələrində Qusar rayonu ərazisində fəaliyyət göstərən istirahət mərkəzlərindən birində Ukrayna vətəndaşı, 1957-ci il təvəllüdlü Boris Merzlyakovun cəsədi aşkar edilib.  Bizim.Media-y
Azərbaycanda hərbçi faciəli şəkildə öldü - FOTOLAR
Beyləqanda 1996-cı il təvəllüdlü Qərib Qəribov yaşadığı evin hamamında dəm qazından boğularaq ölüb. Hadisə rayon ərazisindəki mənzillərdən birində baş verib. KONKRET. -a istinadla xəbər verir ki, o, Beyləqandakı "N"