"Nar" rouminq paketləri ilə səyahət daha sərfəlidir
Sərfəlimobil operator "Nar" yenilənən rouminq paketləri ilə səyahət zamanı ünsiyyətisizə daha yaxın edir.
azxeber.com xbr verir ki? səfərə çıxmazdan öncə və ya səfərdə olarkən "Nar"ınfərqli istəklərə uyğun olan rouminq paketlərindən birini seçə bilərsiniz.
Dahayaddaqalan səyahət üçün üstünlük verilən "Rouminq 28" paketini seçərək siz 1 GBrouminq interneti, 100 danışıq dəqiqəsi və ölkə xaricində olarkən WhatsApp-dapulsuz yazışma əldə edəcəksiniz. Paketi aktivləşdirmək üçün sadəcə *777*728#YESşifrəsini yığmaq kifayətdir.
Səfərəçıxmazdan öncə nar.az/senin-ucun/rouminqsəhifəsindən özünüzə uyğun ən sərfəli rouminq paketini seçməyiniz tövsiyəolunur.
Hazırda 2,2 milyon abunəçiyə yüksək keyfiyyətli rabitə xidmətlərigöstərən "Nar" son 5 ildə Müştəri Loyallığı İndeksinə görə ölkədə lider mobiloperatordur. Mobil operator müştəriyönümlülük strategiyasına sadiq qalaraqsərfəli qiymət qarşılığında üstün xidmət təqdim edir.