"Nar" satış və xidmət şəbəkəsi Ağstafa şəhərində
Azərbaycanınsərfəli mobil operatoru "Nar" yenilənmiş mağazasını bu dəfə Ağstafa şəhərində təqdimetdi.
Yeni konseptli mağaza "Nar"ın bütün ölkə boyunca xidmətlərinin əlçatanlığınıvə müştəri məmnuniyyətini yüksəltmək siyasətini nümayiş etdirir.
Gözoxşayan xarici görünüşü ilə Heydər Əliyev prospekti 40 ünvanında yerləşən yenikonseptli mağazanın peşəkar heyəti hər bir müştəriyə fərdi yanaşma göstərərəkonların istəklərinə uyğun xidmətlər təqdim etməyə hazırdır. Mağaza "Nar" xidmətləriilə yanaşı, mobil telefon və aksessuar satışı da həyata keçirir.
"Bu gün ölkənin ən qərb regionlarından biri olan Ağstafadayeni konseptli "Nar" mağazasının açılışını etməkdən çox məmnunuq" – deyə"Nar"ın (Azerfon MMC) Baş İcraçı Direktoru Qunnar Panke bildirib. Onun sözlərinəgörə, yenilənmiş mağaza bölgələrdə yaşayan müştərilərə daha da yaxın olmaq vəonların gözləntilərini öyrənmək üçün imkan yaradır: "Bu addım "Nar"ın, sərfəlixidmət strategiyası ilə doğru yolda olduğunu bir daha təsdiqləyir".
Paytaxtdavə regionlarda sizə yaxın "Nar" mağazasının ünvanını öyrənmək üçün nar.az saytına daxil ola bilərsiniz.
"Nar" hal-hazırda 2,2milyon abunəçiyə yüksək keyfiyyətli rabitə xidmətləri göstərməkdədir. "Nar" son5 ildə Müştəri Loyallığı İndeksinə görə ölkədə lider mobil operatordur. Mobiloperator müştəriyönümlülük strategiyasına sadiq qalaraq sərfəli qiymətqarşılığında üstün xidmət təqdim edir.