DÇ-2026: Bu gün daha 6 görüş keçiriləcək
DÇ-2026-nın Avropa zonası üzrə seçmə mərhələsinin II turunda bu gün daha 6 oyun keçiriləcək. . xəbər verir ki, K qrupunda İngiltərə Latviyanı sınağa çəkəcək. G qrupunda isə Polşa Malta ilə qarşılaşacaq. DÇ-2026, seçmə mərhələ
Azərbaycan futbolunun əfsanəsi vəfat etdi
AFFA-nın keçmiş baş katibi, futbol veteranı Çingiz İsmayılov vəfat edib.  xəbər verir ki, bu barədə yaxınları sosial şəbəkədə məlumat paylaşıb. Çingiz İsmayılov aprelin 12-i 90 yaşını qeyd edəcəkdi. Qeyd edək ki, vetera
"Qarabağ" səfərdə "Turan Tovuz"a qalib gəldi
"Qarabağ" Misli Premyer Liqasının XXVII turunun açılış oyununda "Turan Tovuz"a qalib gəlib. xəbər verir ki, Tovuz şəhər stadionunda baş tutan matçda qonaqlar 4:1 hesablı qələbəyə seviniblər. Ağdam təmsilçisini
Bugünkü oyunda Çingiz İsmayılov anılacaq
Azərbaycan milli komandasının Belarus yığması ilə bu gün "Bank Respublika Arena"da keçirəcəyi yoldaşlıq görüşündən əvvəl AFFA-nın sabiq baş katibi, futbol veteranı Çingiz İsmayılovun xatirəsi bir dəqiqəlik sükutl
Millətlər Liqasının yarımfinalı bu ölkədə baş tutacaq
UEFA Millətlər Liqasının yarımfinalı Almaniyada keçiriləcək. KONKRET.azxəbər verir ki, bu, bundestimin 1/4 finalın cavab oyununda İtaliya ilə heç-heçə edərək (3:3) iki görüşün ümumi nəticəsinə görə (5:4) yarımfinala yüksəlməsində