Elvin Cəfərquliyev milli komandamızdan kənarlaşdırıldı - SƏBƏB
Azərbaycan milli komandasının futbolçusu Elvin Cəfərquliyev düşərgədən kənarlaşdırılıb.   -a istinadən xəbər verir ki, buna səbəb futbolçunun Haiti ilə hazırlıq görüşündə qırmızı vərəqə alması olub. Haiti seçməsi ilə oyu
"Liverpul"un ulduzu Arda Gülerə İLİŞDİ - FOTO
Dünən keçirilən Millətlər Liqası matçında Türkiyə yığması səfərdə Macarıstanı 3:0 hesabıyla məğlub edib. -a istinadən xəbər verir ki, görüş zamanı Arda Gülerlə "Liverpul"un futbolçusu Dominik Soboslai arasında qıs
Ronaldo adını "Ginnesin rekordlar kitabı"na yazdırdı - Foto
Kristiano Ronaldoya "Ginnesin rekordlar kitabı"na düşməsi münasibətilə sertifikat təqdim edilib. xəbər verir ki, bu barədə "Tayms" nəşri yazıb. Bildirilib ki, bu sertifikat 40 yaşlı hücumçuya UEFA Millətlə
Fernandu Santuş bu tarixdə istefaya gedəcək
Azərbaycan millisinin baş məşqçisi Fernandu Santuş istefaya göndərilə bilər. -a istinadən xəbər verir ki, bu barədə Türkiyə mətbuatı məlumat yayıb. Bildirilib ki, "Beşiktaş"dan sonra yığmamızda da nəticələri uğursu