Park Yasamal yaşayış kompleksində faizsiz kredit imkanı
Mənzil sahibi olmaq istəyənlərə"Kristal Abşeron"un "Park Yasamal"layihəsindənəla fürsət var! Yüksək keyfiyyət və əlverişli şərtlərlə mənzil axtaranlarolanlar üçün "Park Yasamal" yaşayış kompleksində 2, 3, 4 otaqlı və studiyatipli mənzillər mövcuddur. Üstəlik, "Kristal Abşeron" hazırda cəmi 27,993 manat ilkin ödənişlə 3 otaqlı studiya və tam təmirli mənzil almaq imkanı təklifedir. Məhdud sayda olan bu mənzillərə sahib olmaq üçün "Park Yasamal" layihəsininsatış ofisinə yaxınlaşa bilərsiniz. Qeyd edək ki, "Kristal Abşeron"un bütünsatış ofisləri bayram günlərində də fəaliyyət göstərəcək.
Qeyd edək ki, bu mənzillərinnağd dəyəri 139,963 manat təşkil edir və müxtəlif ödəmə imkanları ilə satış şərtləriçox sadədir. Belə ki, faiz ödəmək istəməyən müştərilər üçün 36 ayadəkfaizsiz daxili kredit və uzunmüddətli ipoteka axtarışında olanlar üçün isə 20ilədək ipoteka kredit şərtləri ilə rahatlıqla mənzil sahibi olmaqmümkündür.
Park Yasamal layihəsi, şəhərin mərkəzindəyerləşərək məktəb, bağça, klinika kimi sosial obyektlərə yaxınlığı ilə sakinlərərahat yaşayış təklif edir. "Park Yasamal " layihəsində təklif olunanmənzillərin hamısı tam təmirli formada təhvil verilir. Sakinlərə Avropa brendləriilə təchiz olunmuş, yüksək keyfiyyətli təmir təqdim edilir. Mənzillərin təmirindədünyaca məşhur markalardan istifadə olunur: Almaniyanın "Grohe" və"Hansgrohe" hamam aksesuarları, Amerikanın "Guardian Glass"pəncərə şüşələri, İtaliyanın "Prysmian" yanmayan kabelləri vəİtaliyanın "Gewiss" elektrik açarları və aksesuarları ilə mənzillər ənyüksək standartlarda təchiz olunur.
Rahatlıqla yeni mənzil sahibiolmaq üçün "Park Yasamal" layihəsinin satış ofisinə yaxınlaşa və ya əlavə məlumatüçün *1544 nömrəsinə zəng edə bilərsiniz. Ətraflı: