Paytaxtda yük avtomobili AŞDI
Bakının Mehdiabad qəsəbəsinə gedən yolda yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib.
KONKRET.az xəbər verir ki, bununla bağlı görüntülər sosial şəbəkələrdə yayılıb.
Belə ki, qəza nəticəsində yük maşını aşıb.
Ağstafa yanğın hadisəsi baş verib. xəbər verir ki, hadisə rayon ərazisində qeydə alınıb. Belə ki, rayon sakininə məxsus 3 mərtəbəli evdə anidən yanğın başlayıb. Dərhal əraziyə FHN yanğınsöndürən texnikası və canlı qüvvəs
Avropada işgüzar səfərdə olan Azərbaycanın Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyeva bu gün özünü jurnalist kimi təqdim edən Emin Hüseynova layiqli cavabını verdi. Mehriban Əliyevanın Emin Hüseynova: "Qadın paltarı geyini
Sumqayıt şəhərində müxtəlif ünvanlarda hamam otağında baş verən dəm qazı zəhərlənməsi halları nəticəsində dörd nəfər xəstəxanaya yerləşdirilib. xəbər verir ki, hadisə şəhərin 49-cu məhəlləsində yerləşən fərdi evdə yaşayan
Birinci Qarabağ müharibəsinin daha bir itkin-şəhidinin şəxsiyyəti müəyyənləşdirilib. xəbər verir ki, "Yeni Sabah"ın əldə etdiyi xəbərə görə, bu, Kərimov Şahin Heydər oğludur. O, 1993-cü il aprelin 4-də Murovdağd
Sumqayıtda dələduzluq faktı qeydə alınıb. KONKRET.azxəbər verir ki, bir nəfər "işə düzəltmək" adı ilə vətəndaşı aldadaraq 11 min 500 manat pulunu ələ keçirməkdə şübhəli bilinir. Zərərçəkmişin polisə müraciəti əsasınd
Milli Qəhrəman Əliyar Əliyevin böyük qardaşı vəfat edib. xəbər verir ki, Qubadlı rayonunun Qəzyan kənd sakini, Azərbaycanın Milli Qəhrəmanı Əliyar Əliyevin böyük qardaşı Əliyev Ruzigar Yusif oğlu vəfat edib. Məlumata görə
Samux Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının keçmiş birinci müavini Tahir Qarayevə qarşı fiziki güc tətbiq edərək xuliqanlıq əməli törədən şəxsin məhkəməsi yekunlaşıb. "Teleqraf"a istinadla xəbər verir ki, hökmə əsasən
Bakının Nəsimi rayonunda vətəndaşın bank kartından 1400 manat məbləğində pul vəsaitinin gizli şəkildə talanması ilə əlaqədar polisə şikayət daxil olub. "Teleqraf"a istinadən xəbər verir ki, polis orqanları tərəfində