Planlarını ertələmə, Yelo Bank-dan kreditlə həyata keçir
Yeni avtomobil, mənzildə təmir işləri, uzun zamandır arzuladığın tətil və ya sadəcə rahatlıq gətirən kiçik xərclər – hamısını Yelo Bank-ın sərfəli istehlak krediti ilə gerçəkləşdir. Üstəlik indi daha aşağı faiz ilə!
Artıq Yelo Bank-dan illik cəmi 10.9%-dən başlayan şərtlərlə 50 000 AZN-ə qədər kredit əldə edə bilərsən. Geri ödəniş şərtləri də olduqca əlverişlidir - 6 aydan 59 ayadək rahat ödəmə imkanı təklif edilir.
Onlayn kreditlə daha rahatdır: istehlak kreditini istənilən Yelo Bank filiallarından əldə edə bilərsən, lakin filiala gəlməyə vaxtın yoxdursa, problem deyil. Yelo App vasitəsilə tam onlayn kredit sifariş et, heç bir yerə getmədən təsdiq al və vəsaiti kart şəkildə əldə et. Rahatlıq burada bitmir, onlayn kredit kalkulyatoru ilə ödənişlərini əvvəlcədən hesabla və büdcənə uyğun ən yaxşı seçimi et.
Elə indi müraciət et və sərfəli kredit imkanlarından yararlan! Onlayn sifariş üçün:
Bank xidmətləri () haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.