Polina Buzovanı 'axmaq' adlandırdı
Müğənni Polina Qaqarina son müsahibəsində 2016-cı ildə müğənnilik karyerasına başlayan teleaparıcı Olqa Buzovanın yaradıcılığına münasibət bildirib.
azxeber.com Rusiya mətbuatına əsasən bildirir ki, ifaçı, Buzovanı səhnədə bir az "axmaq"olmaqda günahlandırıb və onun stan-up- larını bəyənmədiyini deyib.
Müğənni Buzovanın vokal qabiliyyətinin olmadıığını da bildirib.
Olqa televiziyada 20 illik yubileyinə həsr olunmuş tədbirdə həmkarının ona münasibətini şərh edib. 38 yaşlı televiziya ulduzu digər sənətçilərin tənqidindən artıq incimədiyini açıq şəkildə ifadə edib:
"Fakt budur ki, Polina Qaqarina fikirlərimin hit paradına daxil deyil. Bu qəhrəmanla heç vaxt maraqlanmamışam, ona görə də onu izləmirəm. Uzun müddətdir ki, səhnədə olduğu kimi, teatrda da stand-up edirəm. Mənim hər çıxışım stand-upın bir hissəsidir. İnanın, insanları güldürmək bəzən onları ağlatmaqdan qat-qat çətindir. 20 il ərzində başa düşdüm ki, mənim rəqibim yoxdur. Yeganə rəqibim özüməm. Hər gün bir aktyor kimi daha yaxşı, daha sakit, daha gözəl, daha vokal və peşəkar olmaq istəyirəm" - deyə teleaparıcı qeyd edib.