Pulunu Unibank kartında saxla, 7 % gəlir qazan
Pulunu Unibank kartında saxla, 7 % gəlir qazanPulusadəcə kartınızda saxlayaraq, yüksək gəlir əldə etmək istəyirsinizsə, Unibank kartları uğurluseçimdir. Çünki indi Unibank kartlarında kart qalığınaillik 7%-dək gəlir hesablanır.
Əgər Unibank kartınız yoxdursa, sizə yaxın bankfilialına yaxınlaşaraq dərhal, yerindəcə və heç bir ödəniş etmədən UCard əldəedə bilərsiniz. Banka getməyə vaxtınızyoxdursa, UCard-ı UBank mobil tətbiqindən də sifariş edə bilərsiniz.
Manat hesabı ilə yanaşı, dollar, avro hesablarına da malik UCard 5 illikdir, 40 günədəkfaizsiz kredit xətti imkanlıdır və 15.000 manatadək güzəşt müddətlikredit xətti var. Karta Unibank bankomatlarında limitsiz pul qoya və çıxara bilərsiniz.Ölkədaxili başqa bank kartlarına aylıq 2000 AZN-dək komissiyasız pul köçürmələri edə bilərsiniz. Kartda pul saxlamaq sizəillik yüksək faiz qazandırdığı kimi, kartla ödəniş etmək də dəyərli hədiyyələr əldəetmək şansı verir.
UCard-la alış-veriş sizə "Unibank"ın möhtəşəm uduşları olan "Əjdaha"lotereyasında iştirak fürsəti yaradır. Bu kartla etdiyiniz hər 10 manatlıq ödənişsizə bir şans qazandırır. Ay ərzində azı 50 manat xərcləməklə, 5 şansqazanaraq, lotereyada iştirak edə və 3 təmirli və əşyalı evdən, 8ədəd Toyota Corolla Cross avtomobilindən, 50 Apple iPhone 15 Pro telefonundan birinə və 250000 manatlıqpul uduşunda seçilmiş məbləğlərə sahib olmaq imkanı qazanırsınız.