Zelenskinin "qələbəyə inanırıq" açıqlamasının PƏRDƏARXASI: Ukrayna lideri kimlərə MESAJ VERİB?
Zelenski Ukraynanın qələbəsinə inandığını bildirib və bunu bir sıra amillərlə izah edib. O bildirib ki, yalnız ABŞ-ın malik olduğu silah paketi və uzaqmənzilli raketləri var, 100 faiz heyətlə təchiz edilən, fəaliyyətdə ola
Rusiya bu əraziləri işğal edəcək, Tramp da dəstək verəcək
Rusiya özünə birləşdirdiyi Ukraynanın 4 regionunu tam işğal etməyənə qədər müharibə böyük ehtimalla davam edəcək. xəbər verir ki, bu sözləri ƏHD sədri, millət vəkili Qüdrət Həsənquliyev Ukraynada sülh təşəbbüslərinə münasibə
Avropa Rusiya ilə müharibəyə hazırdırmı? - Türkiyə neytral qalarsa
Londonda yerləşən Beynəlxalq Strateji Tədqiqatlar İnstitutunun (IISS) hesablamalarına görə, Rusiyanın hazırda 1,1 milyon aktiv hərbçisi var. -a istinadən xəbər verir ki, bu barədə "Der Spiegel" nəşri məlumat yayıb
Paşinyan Ermənistanın keçmiş prezidentlərini hədələdi
Ermənistanın baş naziri Nikol Paşinyan canlı efirdə Qarabağla bağlı debatlar keçiriləcəyi təqdirdə Ermənistanın keçmiş prezidentlərinin "divara yapışdıracağı" ilə hədələyib. O, bu barədə parlamentdə çıxışı zaman
Ərdoğanın təklifi: Rusiya müsbət qarşılayacaqmı?
Türkiyə Prezidenti Rəcəb Tayyib Ərdoğan rusiyalı həmkarı Vladimir Putinlə telefon danışığı zamanı Rusiya ilə Ukrayna arasında davam edən müharibədə sülh danışıqlarına ev sahibliyini təklif etməsi Rusiya tərəfindən müsbə
Özgür Özəldən son dəqiqə AÇIQLAMASI - "Sabahdan başlayırıq"
İstanbulda şəhər bələdiyyəsinin həbs edilmiş başçısı Əkrəm İmamoğluna dəstək məqsədilə İstanbulda  mitinq keçirilib. KONKRET.azTürkiyə mediasına istinadən xəbər verir ki, Cümhuriyyət Xalq Partiyasının (CHP) lideri Özgür Özə