Maliyyə Nazirliyi yanında Dövlət Müəssisələrinin Monitorinqi Agentliyinə yeni qanuni təmsilçisi təyin edilib. xəbər verir ki, Baxşıyev Fərid Zavur oğlu sözügedən qurumun qanuni təmsilçisi seçilib. Qeyd edək ki, o, bunda
Tovuz rayonunun bəzi ərazilərində qaz təchizatında fasilələr yaranacaq. xəbər verir ki, bu barədə Şəmkir Rayon Qaz İstismar İdarəsi məlumat yayıb. İdarənin məlumatına görə, Şəmkir Rayon Qaz İstismar İdarəsinin Tovuz xidmə
Son günlər bazarda ən çox müzakirə olunan mövzulardan biri yumurtanın qiymətidir. xəbər verir ki, istehlakçılar bahalaşma ehtimalı ilə maraqlanır, istehsalçılar isə mövcud vəziyyətin sabit olduğunu bildirirlər. Mövcud statisti
"20 Yanvar" və Şamaxinka istiqamətində nəzərdə tutulan tunel və digər yol layihələri Bakı şəhərində nəqliyyat sıxlığının azaldılmasına xidmət edir. xəbər verir ki, bu layihələr 2025–2030-cu illər üzrə nəqliyya