"Fransızlar belə Messinin qazanmasını istəyirdi"
Fransa milli komandasının sabiq müdafiəçisi Patris Evra Argentina seçməsinin 2022-ci ildə qazandığı dünya çempionluğu barədə danışıb. xəbər verir ki, veteran futbolçu qalmaqallı açıqlama verib. "Biz 2018-ci ildə düny
Gürcülər erməniləri DARMADAĞIN ETDİ
Ermənistan milli futbol komandası Tiflisdə "Millətlər Liqası"nın pley-off mərhələsinin cavab oyununda Gürcüstan komandasına böyük hesabla uduzub. "Sputik Gürcüstan"a istinadən xəbər verir ki, ikinci hissəni
Millimizin oyunçusu: Azərbaycan xalqından üzr istəyirik
Toparlanaraq hər kəsə güclü Azərbaycanı göstərəcəyik. xəbər verir ki, bunu Teleqraf-a açıqlamasında Azərbaycan milli komandasının futbolçusu Mert Çelik Belarus yığmasına 0:2 hesabı ilə məğlub olduqları yoxlama oyunundan sonr
"Neftçi" "Araz-Naxçıvan"a qarşı
"Neftçi" bu gün Misli Premyer Liqasında "Araz-Naxçıvan"la üz-üzə gələcək. xəbər verir ki, XXVII turun oyunu saat 16:45-də start götürəcək. "Neftçi Arena"dakı qarşılaşmanı İnqilab Məmmədov idar
Lənkəran komandası Azərbaycan çempionatından kənarlaşdırıldı
AFFA İntizam Komitəsi U-13 Qızlar Liqasında çıxış edən "Xan Lənkəran"ı yarışdan kənarlaşdırıb. milli assosiasiyanın rəsmi saytına istinadən xəbər verir ki, buna komandanın heyətində "Şəfa" ilə qarşılaşmad
"Beşiktaş" "Qalatasaray"ı məğlub etdi
Türkiyə Superliqasının 29-cu turunda İstanbul derbisi baş tutub. KONKRET.azxəbər verir ki, "Beşiktaş" doğma meydanda "Qalatasaray"ı qəbul edib. Meydan sahibləri rəqibinə 2:1 hesabı ilə qalib gəlib. Hesab
DÇ-2026: bu gün seçmə mərhələnin ilk oyunları keçiriləcək
Bu gün futbol üzrə 2026-cı il dünya çempionatının seçmə mərhələsində Avropa zonası üzrə görüşlər start götürəcək. "Report"a istinadən xəbər verir ki, ilk oyun günündə 6 qarşılaşma keçiriləcək. Matçlar G, H və
Azərbaycanın U-17 millisi ikinci yoxlama görüşündə də məğlub oldu
Minskdə təlim-məşq toplanışında olan Azərbaycanın 17 yaşadək futbolçulardan ibarət millisi ikinci yoxlama görüşündə də məğlub olub. AFFA-nın mətbuat xidmətinə istinadən xəbər verir ki, Aqil Nəbiyevin baş məşqçisi olduğu komand
Əfsanəvi boksçu Corc Forman 76 yaşında vəfat etdi
Boks üzrə keçmiş dünya çempionu Corc Forman 76 yaşında vəfat edib. xəbər verir ki, ağır çəkidə döyüşən amerikalı martın 21-i həyata gözlərini yumub. Forman 1949-cu ildə ABŞ-də anadan olub, 1969-77-ci illərdə və 1987-97-c