Şəhid mayor Vüsal Vəliyevə həsr olunmuş tədbir keçirildi - FOTOLAR
Şəhid mayor Vüsal Vəliyevə həsr olunmuş tədbir keçirildi - FOTOLARNoyabrın 26-da Bakı şəhəri 49 №-li "İntellekt" məktəb-liseydə şəhid mayor Vüsal Vəliyevə həsr olunmuş tədbir keçirilib.
Təlim-tərbiyə işləri üzrə direktor müavini Şəhla Həsənova öz çıxışında məktəbin məzunu olmuş şagirdlərinin də şəhid olduğunu vurğulayaraq, onlarla fəxr etdiyini və daim qürür duyduğunu bildirmişdir. 1ç sinif rəhbəri Ceyran İsgəndərova şəhid mayor Vüsal Vəliyevin anası Mədinə xanıma  başsağlığı verərək, belə qəhrəman övlad böyütdükləri üçün minnətdarlığını bildirib.
Şəhid mayor Vüsal Vəliyevə həsr olunmuş tədbir keçirildi - FOTOLARŞəhid mayor Vüsal Vəliyevə həsr olunmuş tədbir keçirildi - FOTOLARŞəhid mayor Vüsal Vəliyevə həsr olunmuş tədbir keçirildi - FOTOLARŞəhid mayor Vüsal Vəliyevə həsr olunmuş tədbir keçirildi - FOTOLARŞəhid mayor Vüsal Vəliyevə həsr olunmuş tədbir keçirildi - FOTOLARŞəhid mayor Vüsal Vəliyevə həsr olunmuş tədbir keçirildi - FOTOLARŞəhid mayor Vüsal Vəliyevə həsr olunmuş tədbir keçirildi - FOTOLAR/ azxeber.com