Bu gün kredit insanlar üçün təkcə investisiya aləti deyil, həm də hansısa problemin müvəqqəti həll yoludur. Ona görə də iş qurmaq istəyən də, işini genişləndirmək istəyən də və hətta hansısa borcunu bağlamaq istəyən də üzün
Yelo Bank banklararası mini-futbol liqasının çempionu olub - FOTOLAR
"Fire League" tərəfindən təşkil edilən banklararası mini-futbol liqası Yelo Bank komandasının qələbəsi ilə başa çatıb. Ümumilikdə 8 bankın mübarizə apardığı turnirdə Yelo Bank təmsilçiləri uğurlu oyun nümayiş etdirərə
"Qırmızı Ürəklər" Təhsil Təqaüd Proqramının qalibləri donorlarla görüşüb
Qırmızı Ürəklər Fondu tərəfindən həyata keçirilən "Qırmızı Ürəklər" Təhsil Təqaüd Proqramının qalibləri ilə onlara təhsil yolunda dəstək göstərən donorlar arasında görüş təşkil olunub. Səmimi, səhər yeməyi formatınd
"Azərsun Holdinq" "DaVinci Gourmet" ilə əməkdaşlığa başlayır - FOTOLAR
"DaVinci Gourmet", "Azərsun Holdinq" ilə əməkdaşlıq çərçivəsində Azərbaycan bazarına daxil olub. xəbər verir ki, "Kerry Group"un tərkibində fəaliyyət göstərən qlobal brend şərbətlər, sousla
Leobank və Wolt müştərilər üçün ödənişsiz abunəlik kampaniyasına start verib
Leobank Wolt çatdırılma xidməti ilə birgə kampaniyaya start verib. Kampaniya çərçivəsində müştərilər ödənişsiz Wolt+ abunəliyi əldə edə bilərlər. Şərtlər və qaydalar kartın növündən və müştəri statusundan asılı olaraq dəyişir
Yelo Bank-da ilk 'Yelo İnvestisiya Paneli' keçirildi - FOTOLAR
İnvestisiya dünyası əslində hər birimiz üçün yeni imkanlar və fərqli bir gələcək deməkdir. Yelo Bank əməkdaşlarının bu sahədəki biliklərini artırmaq və onlara yeni maliyyə üfüqləri açmaq məqsədilə ilk Yelo İnvestisiya Panel