Sıfır faizlə mənzil krediti - Park Yasamal
"Park Yasamal" yaşayış kompleksi sərfəlivə rahat şərtlərlə mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün unikal fürsətlər təqdimedir. Burada faiz və komissiya olmadan sadəcə 30% ilkin ödənişlə 36 aylıqdaxili kreditlə mənzil əldə etmək mümkündür. Bununla yanaşı, 20% ilkin ödəniş edərək 20 ilədəkipoteka imkanı da təqdim olunur.
Kompleks şəhərinmərkəzinə yaxın bir ərazidə - Yasamal rayonunda, 3 saylı Bakı "ASANxidmət" mərkəzi və Bayraq parkı yaxınlığında yerləşir. Kaktusrestoranından Yasamal gölü istiqamətində hərəkət edərək layihəyə asanlıqla çatabilərsiniz
Mənzil çeşidindənasılı olmayaraq burdakı bütün mənzillər itkisiz planlama ilə inşa edilib. Bu damənzilin hər bir kvadrat metrini istifadəyə yararlı və dəyərli edir. Təmirbeynəlxalq standartlara uyğun Avropa brendləri ilə aparılır. İtaliyan brendiPrysmian yanmayan kabellər sayəsində mənzilinizin yanğın təhlükəsizliyi dahayüksək səviyyədə təmin edilir. Yeni izolyasiya sistemi sayəsində isə mənzildəkənar səs olmayacaq və istilik enerjisinə qənaət etmiş olacaqsız.
Həyətyanı sahəküləkli iqlim nəzərə alınaraq xüsusi planlaşdırılıb. Ağacların sıx əkilməsi vəkompleksin tam qapalı həyət strukturu ilboyu sakinlərə rahatlıq və komforttəmin edir.