Aleksndr Lukaşenkonun andiçmə mərasimi oldu
Bu gün Misnkdə Aleksndr Lukaşenkonun andiçmə mərasimi olub. xəbər verir ki, o rəsmi olaraq vəzifəsinin icrasına başlayıb. O andiçmə mərasimində ölkəsində totalitar rejimin mövcudluğu, eləcə də söz azadlığının olmadığı il
"Tramp İran rəhbərinə iki ay vaxt verib və danışıqlara başlamağı təklif edib. ABŞ-ın İrandan əsas tələbi nüvə məsələsinin həll olunmasına nail olmaq və Yaxın Şərqdəki proksi qüvvələri maliyyələşdirməkdən vaz keçirməkdir
İmamoğlunun vəzifəsini o icra edəcək
İstanbul Böyükşəhər Bələdiyyə (İBB) sədri vəzifəsini icra edəcək şəxs seçilib. İBB məclisində baş tutan səsvermə nəticəsində bu vəzifəyə CHP üzvü Nuri Aslan seçilib. Qeyd edək ki, İBB sədri Əkrəm İmamoğlunun həbsindən sonr
Məşhur brendin şampunları piştaxtalardan yığışdırılır. xəbər verir ki, Almaniyada yerləşən Henkel şirkətinin Tec İtaliya Şampununda "klebsiella oxytoca" patogeni aşkar edilib. Bundan sonra səlahiyyətlilər şirkəti
Xanımı İmamoğlunu, özü AKP-ni dəstəkləyir
Türkiyədə son günlər baş verən siyasi proseslər fonunda tanınmış xəbər aparıcılarının mövqeyi gündəm olub. . "Qafqazinfo"ya istinadən xəbər verir ki, əsas müzakirə mövzusu ər-arvad olan aparıcılar Ece Üner və Deni
Qurbanqulu Berdiməhəmmədov İlham Əliyevi təbrik etdi
Türkmən xalqının Milli Lideri, Türkmənistan Xalq Məsləhətinin sədri Qurbanqulu Berdiməhəmmədovdan. Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Zati-aliləri cənab İlham Əliyevə. Hörmətli İlham Heydər oğlu. Beynəlxalq bayram – Novru
Bakıda yol-nəqliyyat hadisəsi oldu - İşıqfor yararsız vəziyyətə düşdü
Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan və İbrahimpaşa Dadaşov küçələrinin kəsişməsində yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. -a istinadən xəbər verir ki, bu barədə Daxili İşlər Nazirliyinin Nəqliyyatı İntellektual İdarəetmə Mərkəzində
Sülh sazişinin imzalanması dalana dirənib?
Ermənistan və Azərbaycan arasında sülh sazişinin imzalanması prosesi dalana dirənməyib. xəbər verir ki, bunu jurnalistlərə açıqlamasında Ermənistan parlamentinin spikeri Alen Simonyan deyib. "Prosesin dalana dirəndiyin
"TikTok"da başlayan mübahisə qanla bitdi - 17 yaşlı oğlan bıçaqlandı
Gəncədə yeniyetmə bıçaqlanıb. İctimai TV-yə istinadən xəbər verir ki, hadisə şəhərin Əttarlar küçəsi yaxınlığında baş verib. İlkin məlumata görə, 17 yaşlı T.Əsgərov "TikTok"da mübahisə etdiyi şəxs tərəfindən bıça
"Naxçıvandan Qarsa 85 dəqiqəyə çatmaq mümkün olacaq"
"Naxçıvandan Qarsa səyahət müddətini 85 dəqiqəyə endirəcəyini nəzərdə tutan Türkiyəni Azərbaycanla birləşdirəcək Qars-İğdır-Naxçıvan dəmir yolu layihəsi artıq icra mərhələsindədir". xəbər verir ki, bunu "Report"
Paşinyan Putinin "damarına basdı" - "Ermənistanın bu addımı Rusiyanı hərəkətə keçirəcək"
Ermənistan Avropa İttifaqına üzvlük prosesinin başlanması haqqında qanun layihəsini ikinci oxunuşda və tam şəkildə qəbul edilib. Bu qanun layihəsinin qəbulu Rusiya tərəfindən necə qarşılanacaq? İrəvana qarşı real təzyiqlə
sonxabar az melumatlari 2025, sonxabar az haqqinda melumat , sonxabar az xeberleri, sonxabar az haqqinda ətraflı yenixeber.az saytında öyrənə bilərsiz
son xeberler yeni xeberler azerbaycan xeberleri bu gunun xeberleri haqqinda melumat ensonxeberler havanın temperaturu son xeber