"Kəpəz" "Səbail"ə, "Zirə" "Şamaxı"ya qarşı
Bu gün Azərbaycan Premyer Liqasında 28-ci tura yekun vurulacaq. KONKRET.azxəbər verir ki, son gündə 2 oyun baş tutacaq. "Kəpəz" Tovuzda "Səbail"lə qarşılaşacaq. Turun qapanış matçında "Zirə"
Haiti və Belarusa bu səbəbdən məğlub olduq - Mütəxəssis səbəbləri AÇIQLADI
Haiti və Belarusla oyunda məğlubiyyətdən sonra Azərbaycan Milli Komandası azarkeşlər və futbol ictimaiyyəti tərəfindən tənqid atəşinə tuş gəlib. Bu biabırçı məğlubiyyətin səbəbləri haqqında mütəxəssislər fərqli fikirlər səsləndirirlər
Gürcülər erməniləri DARMADAĞIN ETDİ
Ermənistan milli futbol komandası Tiflisdə "Millətlər Liqası"nın pley-off mərhələsinin cavab oyununda Gürcüstan komandasına böyük hesabla uduzub. "Sputik Gürcüstan"a istinadən xəbər verir ki, ikinci hissəni
"Liverpul"un ulduzu Arda Gülerə İLİŞDİ - FOTO
Dünən keçirilən Millətlər Liqası matçında Türkiyə yığması səfərdə Macarıstanı 3:0 hesabıyla məğlub edib. -a istinadən xəbər verir ki, görüş zamanı Arda Gülerlə "Liverpul"un futbolçusu Dominik Soboslai arasında qıs