"Trendyol"dan Azərbaycandakı müştəriləri üçün ""Super alış-veriş günləri
Dünyanın aparıcıelektron ticarət platformalarından biri və Türkiyənin aparıcı e-ticarətplatforması Trendyol Azərbaycandakı müştəriləri üçün ""Super alış-veriş günləri""nəbaşlayır.
azxeber.com xəbər verir ki, Türkiyənin məşhur pop-ulduzu Hadisənin reklam üzü olduğu ilin ən böyük endirim kampaniyası 6-11noyabr tarixlərini əhatə edəcək. Trendyol müştərilərinə əsl endirim festivalı əhval-ruhiyyəsiniyaşadacaq 6 gün müddətində elektronikadan mətbəx avadanlıqlarına, modadan şəxsibaxım məhsullarına qədər bütün kateqoriyalarda böyük endirimlər təqdim olunur.
""Super alış-verişgünləri"" Trendyol istifadəçilərinə seçilmiş məhsullar üçün 60 faizədək endirimfürsəti verir. Əlavə olaraq, alış-veriş həvəskarları SUPER20 kodu ilə 20 faizendirim imkanı qazanaraq arzuladıqları məhsula sahib olacaqlar.
Birbank taksitkartı sahibləri isə bu müddət ərzində "Trendyol"dan istədikləri məhsulu sifarişedərək 6 aylıq faizsiz taksit imkanından yararlana biləcəklər.
"Trendyol"unistifadəçiləri üçün yaratdığı fürsətlər bununla bitmir.
6-11 noyabr tarixləriarasında müştərilər "Qazandıran çarx" və "Paylaş-Qazan" kampaniyası ilə böyük məbləğlərdəkupon fürsətləri əldə edəcəklər.
Kampaniya müddətində""Trendyol""un sosial media kanallarında təşkil etdiyi müsabiqələrdə iştiraketməklə müştərilər Hadisənin Bakı konsertinə bilet qazanacaqlar.
Trendyol hər il təşkiletdiyi müxtəlif kampaniyalarla alış-veriş həvəskarlarına endirim fürsətləri təqdimedir.