Mingəçevirdə 32 yaşlı qadın sirkə turşusundan zəhərlənib. Unikal-a istinadən xəbər verir ki, hadisə Heydər Əliyev prospektində yerləşən evlərdən birində baş verib. 1994-cü il təvəllüdlü şəhər sakini Gülmiyə Əliyeva ehtiyatsızlıqda
"WhatsApp"da növbəti yenilik
"WhatsApp" istifadəçilər üçün daha bir praktik yeniliyi istifadəyə verib. . xəbər verir ki, artıq qrup çatlarında mesaj yazarkən " kəs" (everyone) seçimi görünür və bu funksiya ilə eyni anda bütün qru
Azərbaycan Mərkəzi Bankı bu günün valyuta məzənnələrini açıqlayıb. xəbər verir ki, fevralın 16-da ABŞ dollarının məzənnəsi dəyişməyərək 1,700 manat, Türkiyə lirəsi 0,0389 manat təşkil edib. Avro 2,0166 manatadək ucuzlaşıb
Son zamanlar notariuslar bələdiyyə sənədi ilə olan torpaqların kimlərəsə etibar edilməsini qeydiyyata almır. Halbuki əvvəlki illərdə bu cür əməliyyatları notarius həyata keçirirdi. Digər bir məsələsə vaxtilə notarius üzərində
Naftalanda evdən kişi meyiti aşkarlandı
Naftalanda yaşayış evində 54 yaşlı kişinin meyiti aşkarlanıb. APA-ya istinadən xəbər verir ki, hadisə şəhər ərazisində yerləşən evlərin birində qeydə alınıb. Bildirilib ki, Laçın rayon sakini, 1972-ci il təvəllüdlü R. Həsənovu
Ata mülkünə görə xəstə qardaşını amansızlıqla döydü
Masallıda kişi ata mülkünə görə xəstə qardaşını döyüb.  xəbər verir ki, hadisə rayonun Kubin kəndində, yol kənarında qeydə alınıb. Kənd sakini 50 yaşlı Natiq Muradov (ad və soyad şərtidir) ağac parçası ilə qardaşının baş
azerbaycan xeberleri yeni xeberler son xeberler son xeberler bugun 2026 canli son xəbərlər azərbaycanda axsam.az xeberler cəbhədən yeni xəbərlər