U-18 millimiz Monteneqroya bu heyətlə getdi
18 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının Monteneqronun paytaxtı Podqoritsadakı təlim-məşq toplanışı üçün yekun heyəti müəyyənləşib.
KONKRET.az AFFA-nın saytına istinadən xəbər verir ki, U-18 hazırlıq çərçivəsində oktyabrın 29-da və 31-də Monteneqronun müvafiq yaş qrupundan ibarət komandası ilə iki yoldaşlıq oyunu keçirəcək.
Komanda bu gün Monteneqroya yola düşüb.
U-18 millisinin heyəti: Həbib Hüşənov, Ömər Kərimov, Ziya Şəkərxanov, (hamısı "Qəbələ"), Ayxan Abbaszadə, Arzu Mədətov, (hər ikisi "Turan Tovuz", Ömər Əliaslanlı, Həsən Əliyev, Rauf Qafarov (Hamısı "Zirə"), Əli Nəbizadə, Murad Mustafayev, Röyal Fərzullazadə, (Hamısı "Neftçi"), Məsud Əlişanlı, Cavid Məlikov, Rəşad Alışov, (Hamısı "Qarabağ"), Nadir Orucov, Elnur Cabbarlı, Əli Qurbanov ("Sumqayıt"), Emin Feyzullayev, Əmir Əliyev, Əkbər Məhərrəmov Babamirzə Mehdiyev ("Sabah").