Ulu Öndər Heydər Əliyevin məzarı ziyarət olunub - FOTOLAR
Ulu Öndər Heydər Əliyevin məzarı ziyarət olunub - FOTOLARDekabrın 12-də müasir müstəqil Azərbaycan dövlətinin qurucusu, xalqımızın Ümummilli Lideri Heydər Əliyevin vəfatının 21-ci ildönümü ilə əlaqədar Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyasının sədri Sahib Məmmədov və qurumun kollektivi, üzv və tabe təşkilatlarınəməkdaşları Fəxri xiyabanda Ulu Öndərin məzarını ziyarət edib, önünə əklil qoyub və güllər düzüblər.
Ümummilli Liderin ömür-gün yoldaşı, görkəmli oftalmoloq-alim, akademik Zərifə xanım Əliyevanın da xatirəsi anılıb, məzarı üzərinə gül dəstələri qoyulub.
Ulu Öndər Heydər Əliyevin məzarı ziyarət olunub - FOTOLARUlu Öndər Heydər Əliyevin məzarı ziyarət olunub - FOTOLARUlu Öndər Heydər Əliyevin məzarı ziyarət olunub - FOTOLARUlu Öndər Heydər Əliyevin məzarı ziyarət olunub - FOTOLARUlu Öndər Heydər Əliyevin məzarı ziyarət olunub - FOTOLAR/ konkret.az