Unibank 0% komissiyalı kredit kampaniyası keçirir
Unibank 0% komissiyalı kredit kampaniyası keçirir"Unibank" KB ad günü münasibəti ilə 5 günlük komissiyasız kredit kampaniyası keçirir.
azxeber.com xəbər verir ki, indi "Unibank"dan 50.000manatadək krediti 0% komissiya ilə götürə bilərsiniz. Kreditin illik faiz dərəcəsicəmi 9,5 %-dən başlayır və müddəti 60 ayadəkdir. Kampaniya oktyabrın 17-dən21-dək davam edəcək.
Digər banklardakı kreditlərinizidaha aşağı faizlə bir ünvanda birləşdirib, ödənişinizi sərfəli etmək üçün dəyaxşı fürsətdir.
Kampaniya dövründə  "Unibank"dan  nağd kredit t) onlayn sifariş etməklə.
Əgər UCard-ınız varsa, filiala gəlmədən,UBank tətbiqindən saniyələr ərzində, cəmi bir neçə toxunuşla kredit əldə edəbilərsiniz. Hələ də UCard-ınız yoxdursa, sizə yaxın Unibank filialınayaxınlaşaraq, elə yerindəcə, çox rahat şəkildə və pulsuz bu multivalyutalıkarta sahib ola bilərsiniz.
UCard sahibi olmaq sizə  "Unibank"ın möhtəşəm uduşları olan "Əjdaha"lotereyasında iştirak fürsəti yaradır. UCard-la etdiyiniz hər 10 manatlıq ödənişsizə bir şans qazandırır. Ay ərzində azı 50 manat xərcləməklə 5 şans qazanaraq,lotereyada iştirak edə və 3 təmirli və əşyalı evdən, 8 ədəd Toyota Corolla Cross avtomobilindən,  50 Apple iPhone 15 Pro telefonundan birinə və 250 000 manatlıqpul uduşunda seçilmiş məbləğlərə sahib olmaq imkanı qazanırsınız.