Unibank biznes sahibləri üçün UPOS xidmətini pulsuz etdi
Unibank biznes sahibləri üçün UPOS xidmətini pulsuz etdiUnibank POS-terminal xidmətinəqoşulmaq istəyən sahibkarlar üçün bütün əməliyyatları komissiyasız edib.
Dekabrın31-dək davam edən kampaniya çərçivəsində onlayn UPOS xidmətinə qoşulan yeni müştərilər üçün qoşulma, xidmət haqqı və bütün əməliyyatlar 0 %komissiyalı olacaq. Bank biznes sahiblərinə çox rahatlıqla- POS-terminal cihazı almadan, xidmət haqqı ödəmədənvə onlayn şəkildə qoşulmaq imkanı yaradıb.
Qeyd edək ki, UPOS -ödənişləri mobil telefon vasitəsilə qəbul etmək üçün yaradılanPOS-terminal xidmətidir.
•Əlavə POS-terminal cihazına ehtiyac yoxdur;
•7/24 onlayn şəkildə qoşulma imkanı;
•Asanlıqla daşınabilən mobil cihazlardan istifadəedirsiniz;
•Xidmət haqqı və aylıq ödəniş tələb olunmur.
UPOS-a qoşulmaq da çox asandır. Xidmətə istənilən vaxt qoşula bilərsiniz.Telefonunuzdakı UBank Biznes mobil əlavəsinə daxil olaraq, "UPOS" bölümündəümumi məlumatları daxil edib, ödənişləri qəbul edəcəyiniz hesabı seçirsiniz.Elektron müqaviləni imzaladıqdan sonra sorğu tamamlanır və bankın təsdiqininardınca ödənişləri istər öz mobil cihazınızda, istərsə də seçiminizə uyğun digərəməkdaşlarınızın mobil cihazlarından qəbul edə biləcəksiniz.
Xidmət haqqında ətraflıbankın saytından()
"Unibank"ın digər biznes məhsul və xidmətlərindən filiallarda istifadə etmək istəsəniz, həftəiçisaat 09.00-dan 17.00-dək "Qara Qarayev", 16 saylı, "Dərnəgül", "Yasamal", "Nərimanov","Neftçilər", "Əhmədli", "Əcəmi" filialları, "Unibank- biznes mərkəzi", "Sədərək"Biznes Mərkəzi, eləcə də "Unibank"ın bölgə filialları xidmətinizdədir. Bankınbiznes məhsul və xidmətləri haqqında ətraflı məlumatı (012) 117nömrəli telefondan və bankın saytından ()əldə etmək olar.