Unibank Mastercard kartınla iHerb-dən 30 %-lik endirim qazan
İndi"Unibank"ın Mastercard kartına sahib olanlar möhtəşəm endirim kampaniyasındanfaydalana biləcəklər.
Dünyaca məşhur olan sağlamlıq və gözəllik məhsullarısaytından alış-veriş edən Unibank Mastercard sahibləri 30 % endirim əldə edəcəklər. Noyabrın 20-dən 30-dək Unibank Mastercard kartınızlawww.iherb.com-da 170 AZN və daha yuxarı alış-verişə UNIBANK30 promokodu ilə 30%endirim əldə etmək mümkündür.
Kampaniyanınşərtləri ilə bağlı bankın saytından () daha ətraflı məlumat əldə edə bilərsiniz.
Əgər Unibank Mastercard-ınız yoxdursa, sizə yaxın bankfilialına yaxınlaşaraq dərhal, yerindəcə və heç bir ödəniş etmədən UCard əldəedə, yaxud UBank mobiltətbiqindən sifariş edə bilərsiniz.
Manat hesabı ilə yanaşı, dollar, avrohesablarınada malik UCard 5 illikdir, 40 günədək faizsizkredit xətti imkanlıdır və15.000 manatadək güzəşt müddətli kredit xətti var. Karta Unibankbankomatlarında limitsiz pul qoya və çıxara bilərsiniz. Ölkədaxili başqa bankkartlarına aylıq 2000 AZN-dək komissiyasızköçürə bilərsiniz. Kartda pulsaxlamaq sizə illik 7%-dək gəlir qazandırır.
UCard-la alış-veriş isə sizə"Unibank"ın möhtəşəmuduşları olan "Əjdaha" lotereyasında iştirak fürsəti yaradır. Bu kartlaetdiyiniz hər 10 manatlıq ödəniş sizə bir şans qazandırır. Ay ərzində azı 50manat xərcləməklə, 5 şans qazanaraq, lotereyada iştirak edə və 3 ədəd təmirlivə əşyalı evdən, 50 Apple iPhone 15 Pro telefonundan birinə və 250 000 manatlıqpul uduşunda seçilmiş məbləğlərə sahib olmaq imkanı qazanırsınız.