Unibankdan biznes üçün yay kampaniyası: kartlar pulsuz, komissiya sıfır
İndi Unibank müştərisi olmaq istəyən biznes sahibləriüçün əla fürsət yaranıb.
Bank fərdi və hüquqi şəxs olansahibkarların işini asanlaşdımaq, onların vaxtına dəyər qatmaq üçün xeyli müddətdirki, onlayn hesab xidmətini istifadəyə verib. Bu xidmət hər bir sahibkara hardaolmasından asılı olmayaraq, bank filialına gəlmədən hesab açmaq imkanı verir.Onlayn hesab açılan zaman rekvizitlər birbaşa biznes sahibinin özünə göndərilirvə hesabı aktivləşdirmək üçün də banka gəlməyə ehtiyac qalmır. Onlaynhesab açılan kimi İnternet Bankinq və Mobil Bankinq xidmətləri də dərhal aktivolunduğundan, biznes sahibi istədiyi vaxt hesabında istədiyi əməliyyatı aparmaqimkanı qazanır.
"Unibank"ındigər biznes məhsul və xidmətlərindən filiallarda istifadə etmək istəsəniz, həftəiçisaat 09.00-dan 17.00-dək "Qara Qarayev", 16 saylı, "Dərnəgül", "Yasamal", "Nərimanov","Neftçilər", "Əhmədli", "Əcəmi" filiallar və "Unibank- biznes mərkəzi", eləcə də"Unibank"ın bölgə filialları xidmətinizdədir. Bankın biznes məhsul və xidmətlərihaqqında ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəli telefondan və bankınsaytından () əldə etmək olar.