Unibankın "Əjdaha" lotereyasının dördüncü tirajının qalibləri kimlər olacaq?
Unibankın "Unibank"ın Əjdahalotereyasının 4-cü tirajının qaliblərinin seçilməsinə sayılı günlər qalıb.
azxeber.com xəbər verir ki, noyabrın 29-u, Xəzər TV-nin canlı efirində lotereya qalibləri xüsusi kompüterproqramı vasitəsilə, təsadüfi seçmə üsulu ilə seçiləcək. "Əjdaha" lotereyanın 4-cütirajının qaliblərindən 2 nəfər Toyota Corolla Cross avtomobili, 10 nəfər iPhone 15 Pro, 20 nəfər 1000 AZN, 20nəfər 500 AZN, 200 nəfər isə 100 AZN qazanacaq.
Oktyabrın 21-dən noyabrın20-dək etdiyiniz ödənişlər sizə 4-cü tiraj üçün şans qazandırır. Hər tirajdaiştirak etmək üçün həmin tiraj müddətində azı 50 manatlıq ödəniş edib, minimum5 şans qazanmaq lazımdır. Bu halda əvvəlki tirajda qazandığınız şanslar da buraəlavə olunur.
Dördüncü tirajda hər10 manata 3 şans qazandıran partnyorların sayı daha da artıb. Noyabrın 20-dəkUnibank kartınızla aşağıdakı ödənişlər sizə hər 10 manat üçün 3 şans qazandırır:
-         Bütün yanacaqdoldurma məntəqələrində;
-         Bütünkafe-restoranlarda;
-         BravoMarketlərdə;
-         BoltFood ödənişləri;
-         Xariciölkələrdə alış-veriş;
-         Xaricisaytlarda ödəniş;
-         Trendyolödənişləri;
-         UBank  mobil tətbiqində ödənişlər;
Seabreeze ParkResidence-2-də yerləşən 3 ədəd tam təmirli və əşyalı mənzildən, səkkiz ədəd Toyota Corolla Cross avtomobilindən,  50 Apple iPhone 15 Pro telefonundan birinə və 250 000 manatlıqpul uduşunda seçilmiş məbləğlərə sahib olmaq istəyirsinizsə, siz də "Əjdaha"lotereyasının iştirakçısı olun!
Lotereya haqqında daha ətraflı məlumatıbankın saytından ()öyrənə bilərsiniz.
Unibank kartınla xərcləvə "Əjdaha" lotereyasında iştirak et!
Unibank -SəninBankın!