Vətən müharibəsindən sonra mina qurbanlarının sayı 314-ə çatdı
Vətən müharibəsindən sonra mina qurbanlarının sayı 314-ə çatdıVətən müharibəsindən sonra 314 nəfər minaya düşüb, onlardan 61-i həlak olub.
KONKRET.az  xəbər verir ki, bu barədə Azərbaycan Xarici İşlər Nazirliyinin Xocavənddə mina terroru nəticəsində mülki şəxslərin və Daxili İşlər Nazirliyinin əməkdaşlarının həlak olması barədə yaydığı məlumatda qeyd olunub.
Bildirilib ki, 2020-ci ildə 44 günlük Vətən müharibəsindən indiyə qədər ümumilikdə mina qurbanlarının sayı 314 nəfərə çatıb, onlardan 61 nəfər həlak olub.
Hadisə     Baxılıb: 522   Tarix: 20 sentyabr 2023
ailandın cənubundakı Tranq vilayətində avtobusun aşması nəticəsində 40-dan çox insan xəsarət alıb. KONKRET. -a istinadən xəbər verir ki, hadisə gecə saatlarında baş verib. Avtobus Phuket – Betonq marşrutu üzrə hərəkət edirdi
Gəncə Apellyasiya Məhkəməsində qəsdən sağlamlığa az ağır zərər vurmada təqsirləndirilən Kamran Budaqovun (adı, soyadı şərtidir) barəsindəki hökmdən verilən apellyasiya şikayəti üzrə məhkəmə prosesi başa çatıb. KONKRET.azpravdaaz-