WEF: Azərbaycan rəqəmsal investisiya cəlbediciliyini gücləndirir
WEF: Azərbaycan rəqəmsal investisiya cəlbediciliyini gücləndirirRəqəmsal transformasiyanın iqtisadi artımın əsas amili olduğu, sürətlə dəyişən qlobal şəraitdə Azərbaycan həm yerli, həm də beynəlxalq investisiyalar üçün cəlbedici mühit yaratmaqla rəqabətqabiliyyətli mövqe tutmaq üçün tədbirlər görür.
KONKRET.az "Report"a istinadən xəbər verir ki, bu barədə Dünya İqtisadi Forumunun (WEF) "Impact Report: Centre for the Fourth Industrial Revolution Network 2023-2024" adlı hesabatında qeyd olunub.
Sosial     Baxılıb: 493   Tarix: 23 yanvar 2025
Son günlər bazarda ən çox müzakirə olunan mövzulardan biri yumurtanın qiymətidir.  xəbər verir ki, istehlakçılar bahalaşma ehtimalı ilə maraqlanır, istehsalçılar isə mövcud vəziyyətin sabit olduğunu bildirirlər. Mövcud statisti
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Sosial Müdafiə Fondu tərəfindən respublika üzrə fevral ayının pensiya ödənişləri yekunlaşdırılıb. Bu barədə  -a fonddan məlumat verilib. Bildirilib ki, fevralı
Paytaxtın Sabunçu rayonunda silsilə oğurluq hadisəsi baş verib. Naməlum şəxs Zabrat qəsəbəsində yerləşən market, eləcə də üç evdən pul, təmir-tikinti alətləri və məişət əşyaları talayıb. APA-ya istinadən xəbər verir ki, Sabunç