Yasamalda 3 otaq studiya mənzillər 27.335 AZN ilkin ödənişlə
Kristal Abşeron Yasamalrayonunda yerləşən Park Yasamal layihəsində yeni mənzillərin satışına start verib.Yaşayış kompleksi şəhərin mərkəzinə yaxın, Yasamal rayonunda 3 saylı "ASAN xidmət" mərkəzi və Bayraq parkının yaxınlığında yerləşir. Park Yasamalda satışıbaşladılan yeni mənzillər hər kəs üçün əsl fürsətdir,çünki burada 2, 3, 4otaqlı və studiya tipli mənzillər mövcuddur.
Xüsusilə,hazırda 65.71 kv.m-lik 3 otaqlı studiya mənzil cəmi 27.335 AZN ilkin ödənişləsatışdadır. Sözügedən mənzil əlverişli qiymətə geniş mənzil axtarışında olanlarüçün əla fürsətdir. Qeyd edək ki, layihədə bütün mənzillər tam təmirli şəkildətəhvil verilir və Avropa standartlarına uyğun olaraq təmir edilir. Optimalplanlamaya sahib olan bu mənzillər kvadrat itikisinə yol vermədən daha geniş vəfunksional yaşam sahəsi təqdim edir.
Park Yasamal layihəsi genişyaşıllıqlarla əhatələnmiş geniş ərazidə salınır və sakinlərə rahat və ekoloji təmizbir həyat tərzi təklif edir. Layihə çərçivəsində sakinlərin istirahəti vəsosial həyatı üçün xüsusi zonalar, uşaq oyun meydançaları, klinika, məktəb,bağça və fitnes mərkəzi yaradılacaq.
Tam təmirli və çıxarışlı formadatəhvil veriləcək mənzillər 20 ilədək ipoteka krediti ilə satışdadır. Ətraflı məlumatüçün satış ofisinə yaxınlaşa və ya çağrı mərkəzi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz!