Yasamalda faizsiz kreditlə tam təmirli mənzillər satışa çıxarıldı
Yasamalda faizsiz kreditlə tam təmirli mənzillər satışa çıxarıldı"KristalAbşeron"un inşa etdiyi "Park Yasamal" yaşayışkompleksi, komfortlu və müasir mənzilləri ilə yeni bir yaşam tərzi təklif edir.Layihə Yasamal rayonunda, şəhər mərkəzinə yaxın, təbiətlə əhatə olunmuş ekoloji təmiz bir ərazidə yerləşir. Hazırda yaşayış kompleksinin artıq satışıtamamlanmış birinci mərhələsində mənzillərin təmir işləri yekunlaşmaq üzrədir.
Yasamalda faizsiz kreditlə tam təmirli mənzillər satışa çıxarıldıSatışları davam edən yeni mərhələdə isə tikintiişləri sürətlə davam edir. Yaşayış kompleksinə olan yüksək tələbatı nəzərə alan"Kristal Abşeron" müştərilərini sevindirmək üçün kredit şərtlərini daha da sadələşdirib.Belə ki, elə indi satış ofisinə müraciət edərək 30% faiz ilkin ödəniş ilə 36 ayadək faizsiz daxili kreditlə mənzilsahibi ola bilərsiniz.
Yasamalda faizsiz kreditlə tam təmirli mənzillər satışa çıxarıldı"Park Yasamal"da tam təmirli mənzillər, faizsizkredit imkanları ilə bərabər 20 faiz ilkin ödənişlə 20 ilədək ipoteka kreditiilə də təklif olunur. Mənzillərin təmir işləri beynəlxalq standartlara uyğunAvropa brendləri ilə həyata keçirilir. Mənzillər xüsusi səs və istilikizolyasiyası ilə təchiz olunub və enerji səmərəliliyi artırılıb.
Yasamalda faizsiz kreditlə tam təmirli mənzillər satışa çıxarıldı"Park Yasamal" yaşayış kompleksi 4 hektarlıqgeniş sahədə salınır və Yasamal gölü ətrafında bulvar zonası kimi əlavəimkanlarla zənginləşdiriləcək. Kompleksdə sakinlər üçün məktəb, uşaq bağçası,klinika, fitnes mərkəzi və ticarət obyektləri mövcuddur. Bununla yanaşı, genişhəyət və uşaq oyun zonaları, istirahət məkanları sakinlərin gündəlikehtiyaclarını ödəyəcək.