Yelo App Markswebb agentliyinin reytinqində yüksək yer tutub
Yelo App Markswebb agentliyinin reytinqində yüksək yer tutubBeynəlxalq tədqiqat və konsaltinqagentliyi Markswebb 2024-cü il üzrə Azərbaycan mobil bank tətbiqlərininreytinqini açıqlayıb. 10 bank tətbiqi arasında 750-dən çox meyar üzrə aparılanaraşdırmada Yelo App ən yüksək reytinq xalı yığan ikinci mobil tətbiqdir.
azxeber.com xəbər verir ki, agentliyin təşkil etdiyi onlayn görüşdə Yelo App-in mövcud bir çox funksiyaları qlobal bank tətbiqləri ilə müqayisə edilərək örnək kimi göstərilib. Aparılan dəyərləndirmədəYelo App-in əməliyyat növləri üzrə xərc və gəlirlərə nəzarət rahatlığı, müştərilərəmürəkkəb maliyyə əməliyyatlarının icrasını sürətləndirməsi və digər üstün tərəflərixüsusilə vurğulanır.
Qeyd edək ki, Markswebb rəqəmsal xidmətvə məhsulların qiymətləndirilməsi və təhlili üzrə ixtisaslaşmış nüfuzluagentlikdir, dünya miqyasında agentliyin tədqiqatları yüksək dəqiqliyinə görəqiymətləndirilir. Bundan qabaq Yelo App 2022-ci ildə Agentliyin Azərbaycanmobil bank tətbiqləri arasında keçirdiyi eyni araşdırmasında ən yüksək reytinqxalı yığaraq ən rahat mobil tətbiq seçilmişdi.
Hazırda Yelo App 1 milyondan çox yüklənməsayı ilə ölkəmizin ən çox istifadə olunan 4-cü mobil bank tətbiqidir. Tətbiqvasitəsilə həm fərdi, həm də biznes hesabını eyni zamanda idarə etməkmümkündür. Tətbiqdə qeyri-bank müştəriləri filiala gəlmədən tam onlayn qaydadakart və kredit əldə edə bilirlər. Çoxsaylı ödəniş imkanları, ƏDV geri al, səfirliyəarayış, ölkədaxili və xaricə pul köçürmə rahatlığı və bir sıra üstünlükləri iləYelo App müştərilərin bank təcrübələrini yeniləyir. Onların dəyişənehtiyaclarına görə Yelo Bank öz rəqəmsal xidmətlərini təkmilləşdirməyə vəgenişləndirməyə davam edəcək.
Yelo App yükləmək üçün:
Bank xidmətləri () ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və yaFacebook,Instagram,Whatsappvəyelo.azhesablarımızıziyarət edin.
Yelo Bank – Parlaq bankçılıq!