Yelo Bank 12% gəlir təklif edir
Pulunu həm etibarlı, həm də gəlirlişəkildə dəyərləndirmək istəyirsən? Yelo Sabit əmanət məhsulu məhz sənin üçündür!
azxeber.com xəbər verir ki, AZN valyutasında yerləşdirilmiş əmanətlər üzrə 12 ayın sonunda 12%-dək gəlir əldəedəcəksən. Əmanət müddəti 3 aydan 24 ayadək dəyişir və müddətin avtomatikuzadılması mümkündür. Bonus olaraq kart hədiyyə: əgər 1000 AZN/USD-dən yuxarı məbləğdə əmanət yerləşdirsən, Bank tərəfindən Yelo Light kartını hədiyyə olunacaq. Bukart vasitəsilə aylıq faizlərini rahat şəkildə əldə edə və alış-verişlərdəcashback üstünlüklərindən faydalana bilərsən.
Qeyd edək ki, Yelo Bank-da yerləşdirilmiş bütünəmanətlər Əmanətlərin Sığortalanması Fondunun qaydalarına uyğun olaraq tamsığortalanır. Bu, vəsaitlərin həm təhlükəsiz, həm də gəlirli olmasını təminedir.
Bu fürsəti qaçırma! İstənilən Yelo Bankfilialına yaxınlaş və ya onlayn müraciət etməklə əmanət yerləşdir:. Yelo ilə daha çox qazan!
Bank xidmətləri, eləcə də mikro kredit haqqında əlavə suallarınız var? Ozaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook,Instagram,Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.