Yelo Bank alış-veriş festivalı davam edir
Yelo Bank alış-veriş festivalı davam edirŞoppinq həvəskarlarının diqqətinə: Yelo Bank alış-veriş festivalı həyəcanladavam edir!
azxeber.com xəbər verir ki, sevdiyiniz brendlərdə inanılmaz endirimlərlə dolu bu festivalınbitməsinə yalnız 10 gün qaldı.
27 aprelədək şəhərimizin əsas alış-veriş mərkəzləri və tanınmış mağazalarında 50%-dək endirimlər, Yelo kartları ilə 5% cashback vəYelo taksit kartı ilə faizsiz 24 ayadək taksit imkanları sizi gözləyir!
Yelo kartınız yoxdur? Festival bitməmiş istədiyiniz Yelo kartını onlayn sifarişedin, Bank, kartı ünvanınıza pulsuz çatdırsın. Festivalda iştirak edən bütünbrendlərin siyahısı burada:
Qeyd edək ki, Yelo Bank alış-veriş festivalı Pərakəndə Geyim İdxalçılarıAssosiasiyasının birgə təşəbbüsü ilə keçirilir.
Festival bitməmiş dəyərləndirin! Ətraflı məlumat üçün 981 Çağrı Mərkəzi ilə əlaqəsaxlaya bilərsiniz. Yelo kart onlayn sifariş:
Taskit kartları ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və yaFacebook,Instagram,Whatsappvəyelo.azhesablarımızı ziyarət edin.