Yelo Bank biznes sahibləri üçün Mobil POS xidmətini təqdim edir
Yelo Bank biznes sahibləri üçün Mobil POS xidmətini təqdim edirSahibkarların ehtiyaclarına uyğun həllər təqdim edən Yelo Bank-dan dahabir innovativ xidmət: Mobil POS. Bu yenilik sayəsində fiziki və hüquqi şəxslərənənəvi POS terminal olmadan bank kartları, smartfon və ya ağıllı saatlardanödəniş qəbul edə biləcəklər.
Mobil POS xidməti nədir? Mobil POS ənənəvi POS terminallara müasiralternativdir. O, NFC dəstəkli android smartfon və ya planşeti tam funksionalPOS terminala çevirir, bizneslərə ödənişləri rahat və səmərəli şəkildə qəbuletməyə imkan verir.
Mobil POS ənənəvi analoqlarından bir çox üstünlükləri ilə fərqlənir. İlknövbədə portativ və rahat olmaqla, istənilən vaxt, istənilən yerdə əməliyyatlaraparmağa fürsət yaradır. Müştərilərə bank kartından tutmuş, ağıllı saata kimiistənilən təmassız vasitə ilə ödəniş imkanı verir, bu da artan müştəriməmnuniyyəti deməkdir. Sahibkarların isə daha bahalı POS terminala ehtiyacıqalmır. Bunun üçün sadəcə Google Play-dən "Yelo Mobile Pos" və "tapXphone"mobil tətbiqlərini Android cihaza yükləmək lazımdır. Sadə interfeys vəsürətləndirilmiş quraşdırma sayəsində satış prosesi daha da rahatlaşır.
Yelo Bank-ın Mobil POS xidməti əsasən kiçik və orta biznes sahibləri,taksi və çatdırılma xidmətləri üçün daha əlverişlidir. Xidmətə qoşulmaq isətamamilə pulsuzdur. Yelo Bank bu yenilik münasibətilə əlavə kampaniya da elanedir. Belə ki, 31.07.2024 tarixinədək Mobil POS xidmətinə qoşulacaq sahibkarlarnövbəti 3 ay ərzində əməliyyatlar üçün heç bir komissiya ödəməyəcəklər. Bununlayanaşı, biznes kart Bank tərəfindən hədiyyə edilir. Eyni zamanda, Mobil POSxidmətinə bağlı olan hesabdan nağdlaşdırmaya görə heç bir komissiyatutulmayacaq. Qeyd edək ki, xidmətə qoşulan sahibkarlar üçün cari hesabınaçılması pulsuzdur.
Nağdsız ödənişlərə tələbin hər keçən gün artdığı bu dövrdə Yelo Bank-ınMobil POS xidməti sahibkarlara satışlarını artırmağa yardımçı olacaq.
Xidmətə qoşulmaq üçünistənilən Yelo Bank filialına yaxınlaşa və ya 981 nömrəsi ilə əlaqə saxlayabilərsiniz. Daha ətraflı:
BankdanPOS terminal almaq istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızıziyarət edin.