Yelo Bank-da əmanət aç, yaşıl gələcəyə dəstək ver
Yelo Bank-da əmanət aç, yaşıl gələcəyə dəstək verYelo Bank-ın xüsusikampaniyasının bitməsinə sayılı günlər qaldı.
azxeber.com xəbər verir ki, 31 oktyabr tarixinədək YeloBank-da əmanət yerləşdirərək 12%-dək yüksək gəlir əldə edə və eyni zamanda gözəlBakımızın yaşıllaşmasına töhfə verə bilərsən. Əmanəti istər filialda, istərsə də onlayn açaraq həm şəxsi büdcənə, həm də ətraf mühitə fayda qazandırmışolacaqsan.
Kampaniya çərçivəsində hər bir əmanətçiyəYelo App vasitəsilə fərdi ekosertifikat təqdim olunacaq. Kampaniya bitdikdənsonra Bank əməkdaşlarının iştirakı ilə ağacəkmə aksiyası keçiriləcək və hər əmanətçiadına ağaclar əkiləcək. Bu təşəbbüs həm müştəriyə parlaq gəlir qazandırmaq, həmdə şəhərimizə yaşıl bir gələcək bəxş etmək məqsədi daşıyır.
Bundan əlavə, Yelo Bank-da yerləşdirilən100 000 AZN-dək vəsait Əmanətlərin Sığortalanması Fondu tərəfindən tam qorunur.Yəni Yelo Bank-da vəsaitin həm təhlükəsiz, həm də gəlirlidir.
Yelo Bank COP29 ərəfəsində ekoloji tədbirləridəstəkləyir və "Yaşıl Dünya Naminə Həmrəylik" ilində hər kəsi bu təşəbbüsəqoşulmağa səsləyir. Yelo Bank-da əmanət yerləşdirmək üçün:
Bank xidmətləri () haqqında əlavəsuallarınız var? Ozaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.