Novruz vəRamazan bayramları ərəfəsində, xüsusilə də bayram günlərində Bakı–Naxçıvan–Bakımarşrutu üzrə hava daşımalarına tələbat ənənəvi olaraq artır. xəbər verir ki, bu səbəbdən Azərbaycanınmilli aviadaşıyıcısı AZAL qey
"Azercell Biznes" korporativ müştərilər üçün İoT və M2M platformasını təqdim edir
Azercell korporativ müştərilər üçün nəzərdə tutulmuş "Azercell Biznes" rəqəmsal ekosistemi çərçivəsində İoT və M2M platformasını təqdim edib. xəbər verir ki, platforma müştərilərə IoT və M2M cihazlarının vahid mərkəzdə
Azər Türk Banka aid ödəniş kartlarındakı qalıq vəsaitlərinə illik 9%-dək gəlir hesablanacaqdır. Belə ki, atb debet kartındakı 100 AZN-dək qalıq vəsaitinə illik 7%, 30 00 AZN-dək illik 5,5% gəlir hesablanacaqdır. atb yen
Birbank-ın "Böl-ödə" krediti ilə alış-veriş imkanlarınızı genişləndirin
Rahat və çevik maliyyə həlləri təqdim edən Birbank, müştərilərinə "Böl-ödə" krediti vasitəsilə məhsul və xidmətləri hissə-hissə ödəmək imkanı yaradır. . xəbər verir ki, "Böl-ödə" krediti ilə Birbank müştərilər
"Kapital Bank" və Milli Aviasiya Akademiyası arasında memorandum
Ölkənin birinci bankı "Kapital Bank" və Milli Aviasiya Akademiyası arasında əməkdaşlığa start verilib. Tərəflər yeni əməkdaşlığı ötən gün imzaladıqları memorandum ilə rəsmiləşdiriblər. Memorandum çərçivəsində akademiy