Yelo Bank "İlin ən yaxşı tərəfdaşı" adına layiq görüldü
Yelo Bank Yelo Bank, Ekologiya və Təbii SərvətlərNazirliyinin təşkil etdiyi "Yaşıl Gələcək" platforması çərçivəsində həyatakeçirilən ağacəkmə aksiyasına verdiyi dəstəyə görə "İlin ən yaxşı tərəfdaşı"adına layiq görüldü.
azxeber.com xəbər verir ki, təltif mərasimində Yelo Bank-ı təmsil edən nümayəndəyə mükafatı cənab nazir Muxtar Babayev təqdim etdi.
Yelo Bank, ekoloji məsuliyyətini dərk edərək 2024-cü ildə "Yaşıl əmanət"kampaniyasını uğurla həyata keçirib. Bu kampaniya çərçivəsində müştərilərinyerləşdirdiyi hər bir əmanət bir ağaca çevrildi. Nəticədə təbiətə 1,500-dən çoxağac bəxş edildi və yaşıl gələcək üçün böyük bir addım atıldı.
Ətraf mühitin qorunması və ekoloji təşəbbüslərin dəstəklənməsi YeloBank-ın prioritetlərindən biridir. Həm ofisdaxilində, həm də xidmətməntəqələrində kağızın şüurlu istifadəsinə, istifadə olunmuş kağız,batareyaların təkrar emalı üçün toplanmasına xüsusi diqqət edilir. Bankgələcəkdə də ekoloji layihələrdə aktiv iştirakını davam etdirməyi, yaşıltəşəbbüslərlə ətraf mühitin qorunmasına dəstəyini planlaşdırır.
Bank xidmətləri, eləcə də onlayn kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook,Instagram,Whatsapp və yelo.az hesablarımızıziyarət edin.