Yelo Bank-ın bahar fürsəti davam edir - illik cəmi 9.9% ilə kredit
Yelo Bank-ın bahar fürsəti davam edir - illik cəmi 9.9% ilə kreditNovruzun gəlişi iləarzularınızı gerçəkləşdirməyin tam vaxtıdır! Yelo Bank bunun üçün sənə xüsusifürsət təqdim edir!
İndi Yelo Bank-dan 50 000 AZN-dək krediti illik minimum 9.9%-lə, zaminsiz və sərfəli şərtlərlə əldəedə bilərsən. Üstəlik, 6 aydan 59 ayadək ödəniş imkanı ilə büdcənə uyğun rahatplan seçə bilərsən. Kredit üçün istənilən Yelo filialına yaxınlaşaraq müraciətedə və ya vaxtına qənaət etmək üçün onlayn növbə ala bilərsən: .
Daha çox rahatlıqistəyənlər üçün tam onlayn kredit xidməti - Yelo App vasitəsilə istənilən yerdəkredit sifariş et, təsdiqini al və vəsaiti birbaşa Yelo kartına yüklə! Yelokartın yoxdursa, narahat olma! Onlayn sifariş etdikdə kredit vəsaiti kart şəklindəünvana pulsuz çatdırılır. Üstəlik, onlayn kredit kalkulyatoru ilə ödənişlərini əvvəlcədənhesablayaraq uyğun seçimi edə bilərsən.
Tələs, kampaniya31 mart 2025-ci ilədək davam edəcək! İndi müraciət et və baharın gətirdiyi sərfəlikredit fürsətindən yararlan! Onlayn kredit sifarişi: . Ətraflı məlumat üçün 981-ə zəng et.
Yelo Bank-dankredit goturmek istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.