Yelo Bank-ın dəstəyi ilə "Youth Water Innovation Forum-2024" mövzusunda beynəlxalq konfrans keçirilib
Yelo Bank-ın dəstəyi ilə Yelo Bank-ın dəstəyi ilə "Youth Water Innovation Forum-2024" mövzusundabeynəlxalq konfrans keçirilib
"Yaşıl dünya naminə həmrəylik ili" çərçivəsində və Azərbaycandakeçiriləcək COP29 beynəlxalq tədbirinə dəstək məqsədilə Yelo Bank təşəbbüskaraddım atıb. Bankın Baş ofisində 200-dən çox gəncin iştirakı ilə "Youth WaterInnovation Forum-2024" tədbiri keçirilib. Tədbir Ekologiya və Təbii SərvətlərNazirliyi, Gənclər Fondu, "Aqualink" MMC-nin birgə dəstəyi və Azərbaycan TələbəGənclər Təşkilatları İttifaqının (ATGTİ) təşkilatçılığı ilə baş tutub.
Forumun rəsmi açılış mərasimində Yelo Bank-ın İşəqəbul və KadrPlanlaması şöbəsinin meneceri Aygün Məhərrəmova-Kazımova iştirakçılarısalamlayaraq Bank haqqında, tələbə və gənclər üçün kareyra fürsətləri barədəməlumat verib. O, həmçinin günümüzün ən aktual mövzularına həsr olunan beləforumların gənclərin maarifləndirilməsində mühüm rol oynadığını vurğulayıb.Forumda daha sonra dəstəkçilərin rəsmi nümayəndələri də çıxış edib. Tədbirinrəsmi hissəsi yekunlaşdıqdan sonra Azərbaycan Milli Konservatoriyasının tələbələrininifası dinlənilib. Forumun ikinci hissəsi isə üç fərqli və günümüzün aktualmövzularını əhatə edən panel görüşləri ilə davam edib.
Forumun keçirilməsində əsas məqsəd su təsərrüfatı sahəsinin gənclərtərəfindən öyrənilməsi, içməli və çirkab su texnologiyalarında müasir səmərəlihəllərini təşviq etməkdir. Qeyd edək ki, Yelo Bank korporativ sosial məsuliyyətstrategiyasına uyğun olaraq fəal təhsil dəstəkçisidir. Bank, gənclərimizinparlaq gələcəyinə yönəlmiş təşəbbüslərini və tələbə təşkilatları ilə aktivəməkdaşlığını davam etdirəcək.
Bankxidmetleri haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin vəya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızıziyarət edin.
Yelo Bank-ın dəstəyi ilə Yelo Bank-ın dəstəyi ilə Yelo Bank-ın dəstəyi ilə Yelo Bank-ın dəstəyi ilə Yelo Bank-ın dəstəyi ilə Yelo Bank-ın dəstəyi ilə / azxeber.com