Yelo Bank-ın sərfəli ipoteka kreditini qaçırma
Arzuladığın ev üçün sərfəli ipoteka axtarırdınsa, Yelo Bank-ın bu təklifini mütləq dəyərləndirməlisən! İllik cəmi 7%-dən başlayan kredit şərti ilə ev arzunu bu yay gerçəkləşdirə bilərsən.
Yelo Bank-ın ipoteka kreditini minimal 20% ilkin ödənişlə 25 ilədək müddətə əldə etmək mümkündür. Kreditin maksimal məbləği isə 150 000 AZN təşkil edir. İpoteka kreditinin şərtləri ilə yanaşı onlayn xidmətləri də cəlbedicidir. Belə ki, Bankın rəsmi vebsaytı - yelo.az-a daxil olub, ipoteka kalkulyatoru bölməsində mənzilin dəyəri, ilkin ödəniş və kredit müddətini qeyd edib ödənişi hesablamaq və anındaca sifariş etmək mümkündür. Bundan başqa Yelo App-də "Onlayn ipoteka ödənişi" ilə də aylıq ödənişlərini vaxtlı-vaxtında istənilən məkanda icra edə bilərsən.
Bu təklifi qaçırmamalısan! Vaxt itirmədən kredit üçün müraciət et ki, ipoteka limitindən faydalanana bilərsən. İpoteka krediti haqqında daha ətraflı məlumat əldə etmək və onlayn sifariş üçün:
İpoteka krediti ilə () ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.