Yelo Bank neyromüxtəlifliyi olan gənclərin məşğulluğuna dəstək məqsədilə tədbir keçirib - FOTOLAR
Yelo Bank neyromüxtəlifliyi olan gənclərin məşğulluğuna dəstək məqsədilə tədbir keçirib - FOTOLARAprel bütün dünyada "Autizm Maarifləndirmə Ayı" kimi qeyd olunur.
azxeber.com xəbər verir ki, korporativ sosial məsuliyyətli Bank kimi Yelo hər il aprel ayında autizmin bir xəstəlik deyil, fərqlilik olduğu mövzusunda həm əməkdaşlarını, həm də cəmiyyətimizi maarifləndirən təşəbbüslərə imza atır. Bu dəfə Bank kollektivi Azərbaycanın ilk inklüziv kafesi olan "Kashalata"nı ziyarət edib. Bu məkan autizmli və əlilliyi olan gənclərin məşğullluğunu, cəmiyyətə inteqrasiyasını dəstəkləmək məqsədilə açılıb. Belə gözəl missiyanın bir parçası olmaq üçün Yelo Bank əməkdaşları kafedə bir araya gələrək buranın kollektivi, interyeri və iş mühiti ilə yaxından tanış oldular.
Kafenin həmtəsisçisi, "Birgə və Sağlam" İctimai Birliyinin sədri Aytən Eynalova əməkdaşları salamlayaraq, kafenin maraqlı, bir o qədər də ilhamlandıran hekayəsini bölüşdü. Həmçinin, xüsusi diqqət və xoş təşəbbüsə görə Yelo Bank kollektivinə təşəkkür etdi.
YeloBank-ın korporativ sosial məsuliyyət təşəbbüsləri xüsusilə,qadınların və uşaqların dəstəklənməsinə üstünlük verir. Bank bu istiqamətdətalassemiyalı və autizmli uşaqlara yardım, könüllü qan donorluğu aksiyaları,aztəminatlı ailələrə bayram sovqatlarının aparılması və s. təşəbbüslər həyatakeçirir. Gələcəkdə də bu cür tədbirlər davam etdiriləcək.
Bank xidmətləri ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızıziyarət edin.
Yelo Bank neyromüxtəlifliyi olan gənclərin məşğulluğuna dəstək məqsədilə tədbir keçirib - FOTOLARYelo Bank neyromüxtəlifliyi olan gənclərin məşğulluğuna dəstək məqsədilə tədbir keçirib - FOTOLARYelo Bank neyromüxtəlifliyi olan gənclərin məşğulluğuna dəstək məqsədilə tədbir keçirib - FOTOLARYelo Bank neyromüxtəlifliyi olan gənclərin məşğulluğuna dəstək məqsədilə tədbir keçirib - FOTOLARYelo Bank neyromüxtəlifliyi olan gənclərin məşğulluğuna dəstək məqsədilə tədbir keçirib - FOTOLARYelo Bank neyromüxtəlifliyi olan gənclərin məşğulluğuna dəstək məqsədilə tədbir keçirib - FOTOLARYelo Bank neyromüxtəlifliyi olan gənclərin məşğulluğuna dəstək məqsədilə tədbir keçirib - FOTOLAR