Yelo Bank Şamaxıda şəhid və qazi ailələrini ziyarət edib - FOTOLAR
Yelo Bank-ın növbətisosial məsuliyyət layihəsi çərçivəsində Bankın əməkdaşları Şamaxı şəhərində şəhidailələrini və qaziləri ziyarət ediblər.
azxeber.com xəbər verir ki, layihənin məqsədi onları təkcə bayram sovqatları ilə sevindirmək deyil, həm də bayramqabağı mənəvi dəstək göstərərəkonların yanında olmaq idi.
Ziyarət zamanı komanda hər ailə tərəfindən isti qarşılandı və səmimi görüşləroldu. Ailələrin dediyi "Şəhid qapısı hər zaman ziyarətə açıqdır"ortaq cümləsi həm komanda üzvlərini duyğulandırdı, həm də bu cür təşəbbüslərinnə qədər dəyərli olduğunu göstərdi.
Yelo Bank hər zaman ölkəmizdə korporativ sosial məsuliyyət layihələrinin dəstəkçisivə təşəbbüskarıdır. Bank bundan sonra da hər zaman dəyərlərimizi qorumaq və cəmiyyətimizinrifahı üçün səylərini davam etdirəcək.
Bank xidmətləri, eləcə də onlaynkredit haqqında əlavə suallarınız var? Ozaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook,Instagram,Whatsapp və yelo.az hesablarımızıziyarət edin.