Yelo Bank 'Sibos 2022' beynəlxalq konfransında iştirak edir
Oktyabrın 10-u Amsterdamda dünyanın ənnüfuzlu beynəlxalq maliyyə sərgi və konfransı olan "Sibos 2022" tədbiri startgötürüb.
azxeber.com xəbər verir ki, 4 gün davam edəcək konfransın 9300-dən çox iştirakçısı arasında Yelo Bank-ın nümayəndəliyi də var. Bankı tədbirdə İdarə Heyəti sədrinin müaviniGünay Cəlilova və sədr müşaviri Fəridə Pirverdiyeva təmsil edirlər. Builkikonfrans dəyişkən dünya üçün proqressiv maliyyəyə həsr olunub.
Pandemiyadan sonra ilk dəfə canlı şəkildə təşkil olunan Sibos 2022 tədbirində250-dən çox spiker maliyyə sektorunda baş verən innovativ yeniliklər,qeyri-sabit zamanlarda uğur qazanılması və davamlılığın qorunması və digər məsələlərətrafında müzakirələr aparacaq.
Yelo Bank-ın sədr müavini Günay Cəlilovanın sözlərinə görə Sibos konfransı beynəlxalqmaliyyə icması üçün xüsusi əhəmiyyət kəsb edir: "Maliyyə sektoru sürətli dəyişir.Bu dəyişikliklərə uyğunlaşan Yelo Bank da xidmət və məhsullarının, o cümlədənfilialların rəqəmsallaşması istiqamətində mühüm işlər görür. Belə tədbiridünyanın müxtəlif banklarının nümayəndələri ilə fikir mübadiləsi aparmaq,işgüzar əlaqələr qurmaq, qlobal təcrübə paylaşmaq baxımından çox əhəmiyyətlihesab edirik. Tədbirdə bir sıra xarici maliyyə təşkilatlarının görüşlərinəqatıldıq. Bu görüşlərdə maliyyə institutlarındakı innovativ trendlər, yenitexnologiyalar, çağırışlar haqqında effektiv müzakirələr aparıb, təcrübələrimizibölüşdük. İnanıram ki, bu müzakirələr gələcək fəaliyyətimizdə çox faydalıolacaq".
Bank xidmətləri, həmçinin, kreditkalkulyatoruhaqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook,Instagramvə ya Whatsapphesablarımıza yazın.